Ηράκλειο: 10oC
Επόμενο Δελτίο ειδήσεων σε
ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ
Επόμενο Δελτίο ειδήσεων σε

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα αγώνων του σαββατοκύριακου

16.10.2023, 20:50

Το πρόγραμμα αγώνων του σαββατοκύριακου (21-22/10) στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Πλήρες θα είναι το πρόγραμμα το σαββατοκύριακο που έρχεται στα γήπεδα του Ηρακλείου, όπου θα διεξαχθούν πολλές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Το πρόγραμμα του Σ/Κ στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του Ηρακλείου έχει ως εξής

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(5η αγωνιστική)

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΠΑΝΟΜ – ΡΟΥΒΑΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 21/10/23 15:30
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΜΟΧΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 22/10/23 15:30

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΔΙΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 22/10/23 11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 22/10/23 11:30
ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 22/10/23 15:30

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 22/10/23 15:30
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΑΣΗΜΙ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 22/10/23 15:30

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΟΦΑΜ – ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/23 11:30
ΓΟΡΤΥΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/23 15:30
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 22/10/23 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 21/10/23 15:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 22/10/23 11:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/23 11:30
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 22/10/23 15:30